Zo blij als een IJslandse hond Odin

Zo blij als een ijslandse hond


Onze IJslandse hond Odin is intussen 15 maanden oud. Hij is eigenlijk altijd vrolijk en geïnteresseerd. Zeker als zijn maatjes in de buurt zijn. Die blije mood komt niet vanzelf. Wij zorgen ervoor dat hij aan zijn trekken komt. Met voldoende oefenen, spelen, snuffelen, zoeken, rennen.

Ook jij kunt die interesse van jouw hond vangen. Let eens op wat hij of zij doet. Waar wordt jouw hond blij van? Waar wordt jouw hond extra blij van? Doe daar meer van. Een hond gaat maar een paar jaar mee ten opzichte van een mens. Maak die tijd samen de moeite waard.

Kijk mee naar de YouTube-video van TweePlusDrieIsVijf

Spelen met je hond leuker maken

Meer video’s staan op het kanaal van TweePlusDrieIsVijf (2+3=5). Wil je meer tips voor een blijere hond? Misschien heb je wat aan de volgende blogs met video’s.

Leuk hersengymnastiek voor de hond

Hondentaal – Wat vertelt een hond eigenlijk met zijn blaf?

Zo blij als een (IJslandse) hond

Recept pupcakes – een lekker zelfgemaakte hondentraktatie

Dagboek van een IJslandse hond

Meer van Vera’s Lifestyle Wereld

Heb jij al gezien dat Vera ook boeken schrijft? Zo vind je op de webpagina Lifestyle van Vera’s Lifestyle Wereld meer over het inspirerend lifestyle boek ‘Op naar beter’. Meer over dit motiverend doe-het-zelf-boek vind je ook op de bestelsite van de drukker Pumbo. Loop meteen naar dit werkboek door te klikken op ‘Op naar beter’ van V.P. Ramman.

Vera is naast nuchter ook een fantast. Meer over haar avonturen- en fantasyverhaal ‘De Gelijkgestemden- Een nieuw begin’ vind je op de webpagina Fantasy. Meer over dit werkelijk spannende en dikke boek vind je op de bestelsite van dezelfde drukker Pumbo. Loop meteen naar de roman door te klikken op ‘De Gelijkgestemden – Een nieuw begin’ van V.P. Ramman.

Natuurlijk zijn beide boeken ook bij alle boekhandels en online winkels als Bol.com, Paagman en Bruna te krijgen. Kun je niet wachten? Download dan meteen het gratis e-boek dat Vera voor je klaar heeft staan. Dat doe je via de nieuwsbrief – die eigenlijk verder bijna niet verstuurd wordt. Je leest meer over dit cadeau op de webpagina Gratis e-book.

Zo blij als een ijslandse hond
Zo blij als een ijslandse hond

Meer blogs en de vrijwaringsclausule

Ben je op zoek naar relevante blogs? Ben je op zoek naar boeken van V.P. Ramman? Loop eens door de blogcategorieën van Vera’s Lifestyle Wereld – of gebruik de zoekoptie voor zoeken binnen de website.

Alle informatie op de pagina’s van Vera’s Lifestyle Wereld is naar beste weten opgesteld. Neem kennis van de vrijwaringsclausule op de website. Op die contactpagina staat ook het emailadres van Vera mocht je in contact willen komen. Natuurlijk zijn complimenten en verbeterpunten ook welkom.

Deze website kan blijven bestaan door Google Ads. Zou je daarom alsjeblieft ‘advertenties weergeven’ op ‘ja’ willen zetten? Zo kan de content met alle informatieve blogs, tips, affirmaties, motivaties en handige recepten beschikbaar blijven. Dank voor het meedenken!